Blog   |  Salonowa opozycja

Salonowa opozycja

Zawsze mówimy salonowcy, na naszych przeciwników, na wrogów Polski, bo to prawda to draństwo jakich mało, gotowe za 30 srebrników sprzedać każdy skrawek naszej niepodległości. Na swoich salonach rozdają swoje nagrody i na swoich bankierach czczą swoje szemrane autorytety. Niestety nasza opozycja też ma swoich salonowców.

Wielu ludzi na tej gali to dzielni patrioci, walczący o Polskę, ale ilu wśród nich to zwykli prawicowi salonowcy? Fot. niezalezna.pl

Oni oczywiście nie są wrogami Polski, oni ją kochają, ale też na równi z Wolną Polską kochają się pokazać, kochają imprezy wśród swoich, po których regularnie się przemieszczają. Po części dobrze, bo potrzebujemy się integrować i potrzebujemy przebywać w swoim gronie także a nie wśród wrogich Polsce politycznych szumowin. Ale obserwując różne akcje, imprezy zauważyłem, że o wiele łatwiej błyszczeć wielu jako opozycjonista na pokazie jakiegoś filmu, czy na bankiecie, natomiast osoba taka już nie zniży się do rozdawania ulotek, do plakatowania miasta, do głoszenia prawdy wśród ludu, taka osoba nie przyjdzie wcześniej przed spotkaniem czy akcją by coś poustawiać, przenieść. Pojawi się w ostatniej chwili by zabłyszczeć, by się zrelaksować ponarzekać na brak wolności, o którą się tak troszczy ale rączek sobie nie zbrudzi by taką wolność przybliżyć.

A nam często tej Wolnej Polsce potrzebna jest każda parą rąk, mniej do błyszczenia na salonach, bo dla niektórych w ten sposób kończy się ich patriotyczny obowiązek a więcej do ciężkiej pracy czasem fizycznej, czasem intelektualnej.  I na pewno obowiązku patriotycznego nie spełniamy publikując od czasu do czasu coś na Facebooku, śmiejąc się z TUSKA. Dobrze, to też należy robić w chwilach relaksu,  ale na tym myślę że dla nie których kończy się aktywność w walce o Wolną Polskę. Praca w internecie jest ważna jeśli jest to zaplanowane i skoordynowane działanie mające zmieniać Polskę, tak samo ważna jak każda inna, ale nie tylko publikowanie tekstów i żarcików w towarzystwie wzajemnej adoracji.  Ruszcie więc tyłki Panowie i Panie zza szklanego ekranu komputera i z prawicowych salonów i do ROBOTY !!!

Komentarze facebookowe

komentarze (y)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.