Blog   |  Prawicowy leming

Prawicowy leming

Wiem, że mogę narazić się niektórym, ale chyba przyszedł czas, żeby powiedzieć sobie jasno, mamy dwa rodzaje lemingów, tych ślepo popierających salon i mamy też lemingów prawicowych.

O lemingach tych znanych napisano już wiele, nikt chyba nie napisał jeszcze o lemingach prawicowych. Leming prawicowy głosi nieomylność PIS-u i szefa tej partii, a także nieomylność wszystkich przedstawicieli kościoła, niezależnie jak głupie padnie stwierdzenie, niezależnie jak mocno może to uderzyć w Polską racje stanu prawicowy – leming będzie zawsze bezkrytycznie patrzył na wytyczne z góry. Pisząc te słowa uważam, że PIS jest jedyną realną obecnie siła niepodległej Polski. PSL, SLD, PO czy RP pokazały, że są partiami, reprezentującymi w Polsce obcy interes narodowy a Solidarna Polska jest zbędnym na scenie politycznej zbiorem obrażonych polityków, tworzących PIS-bis.

Źródło: Wikipedia

Oczywiście kocham tego prawicowego leminga, jest on dzielnym patriotą i chce służyć dobrym sprawom, niestety nie zawsze potrafi pojąć, że trzeba też ruszyć własną głową i jeśli walczymy o wolność i swobodę wypowiedzi, to mamy prawo nazywać rzeczy po imieniu tak jak czuje to nasze serce.

Uważam PIS, Kaczyńskiego i Kościół Katolicki w Polsce za bardzo ważne elementy istnienia naszej niepodległej Rzeczpospolitej, ale jeśli coś się nie zmieni, stracimy ja bezpowrotnie znowu na jakieś 100 a może 200 lat….

Komentarze facebookowe

komentarze (y)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.